Dönmez ile Fark Yarat!

Mutlu çalışanların başarıyı, başarının da mutluluğu getirdiğine inanan Dönmez Debriyaj, şirket değerlerinin en üst sırasına çalışanlarını yerleştirerek en büyük yatırımı onların mutlu ve huzurlu bir ortam içinde çalışması için yapmaktadır.

Kurum değerlerinin ve görev tanımının gereklerine uygun yetenekli çalışanları bünyesine dahil edip, çalışanların yetkinliklerini ve liderlik becerilerini geliştirebilmek adına eğitim yatırımları sağlar. Motivasyonlarını ve firmaya bağlılıklarını en üst seviyede tutmak için yaptığı çalışmalar ile geri bildirime dayalı değerlendirme sistemlerinin, çalışan performanslarını arttırmada önemli rol oynadığına inanır.

+110
BEYAZ YAKA
ÇALIŞAN
%41
B. YAKA KADIN
ÇALIŞAN
%11
MÜHENDİS
ÇALIŞAN
%76
MAVİ YAKA
ÇALIŞAN

Genç Yetenek
Geliştirme Programı

Yana Kaydır

Üniversite ve şirket arasındaki işbirliği sayesinde, öğrenciler teorik bilgilerini uygulamaya dökebilecek staj fırsatları sağlanır ve staj sonrasında potansiyeli yüksek öğrenciler belirlenerek, şirketin istihdam kaynakları zenginleştirilir. İlgili gelişim programı, firmada mühendislik projelerinde part-time olarak uzun süreli görev yapacak öğrencilere deneyim kazanma fırsatı sunar ve 4. sınıf öğrencileri veya yüksek lisans eğitimi devam eden öğrencileri kapsar.

İlgili gelişim programı ile firmamızda mühendislik projelerinde part-time olarak uzun süreli görev alacak öğrencilere, deneyim kazanma fırsatı sunulmaktadır. İşe alım odaklı bir proje olarak tasarlanan programımız üniversitede 4.sınıfı okuyan veya yüksek lisans eğitimine devam eden öğrencileri kapsamaktadır.


Ellipse Ellipse Ellipse Ellipse

2022 OSB Yıldızları

“2022 OSB Yıldızları Araştırması’nda OSB’lerde En Çok İstihdam Sağlayan Firma, OSB’lerde Kadın İstihdamını En Çok Artıran Firma, OSB’lerde Stajyer İstihdamını En Çok Sağlayan Firma, OSB’lerde Stajyer İstihdamını En Çok Artıran Firma kategorilerinde çeşitli ödüllere layık görüldük.”

Buddy Sistemi Nedir?

Buddy programı, oryantasyon sürecimizin önemli bir parçasıdır. Aramıza yeni katılan çalışanlarımıza deneyimli çalışanlarımızın belirli bir süre boyunca eşlik edeceği bu programla, yeni çalışanların görev ve sorumluluklarını doğru bir şekilde anlamalarına destek olurken şirketimize hızlı bir şekilde uyum sağlamalarını kolaylaştırır.

Kariyer

Tercih edilen firma olma isteği ve kariyer yolculuğunda üzerine düşeni yapmak hedefiyle yolan çıkan Dönmez Debriyaj, genç yeteneklere ve kendisine gelişim doğrultusunda yol çizmiş tüm çalışanlarına gerekli desteği sağlamakta ve her yeni gelişmeyi takip etmektedir. Bilginin paylaşarak parlayacağına inanan deneyimli insan kaynakları ekibi ile birlikte her zaman çalışanlarının yanında yer almaktadır.

Ücret ve Yan Haklar

Piyasa koşulları doğrultusunda iş tanımı ve deneyime göre belirlenen bir ücret politikası, tüm çalışanlara sunulan sosyal ve yan haklar ile desteklenmektedir.

Eğitim Desteği

Çalışanların becerilerini geliştirmelerine, yeni bilgiler öğrenmelerine ve iş performanslarını artırmalarına yönelik eğitimler düzenlenmektedir.

Üniversite Sanayi İşbirliği

Üniversitelerle bir araya gelerek yeni fikirler, teknolojiler ve trendler hakkında bilgi paylaşmasına olanak tanır. Ayrıca, üniversite öğrencilerinin iş hayatına hazırlanmalarına yardımcı olmaktadır.

Değer Yaratan Projeler ve İşbirliği

Çalışanların iş yerindeki performanslarının takdir edilmesi ve başarılarının ödüllendirilmesi iş tatminini artırarak iş performanslarını yükseltmektedir.

Özel Günler ve Sosyal Sorumluluk

Sosyal sorumluluk kapsamında planlanan özel gün etkinlikleri ile tüm çalışanların daha mutlu bir iş ortamında yer alması şirket kültürünü ve aidiyet duygusunu geliştirmektedir.

Fuar

İş dünyasındaki gelişmelerin takip edilmesi, yeni işbirlikleri sağlamak, ürün ve hizmetlerin tanıtımı için fuar etkinlikleri düzenlenmektedir.

Sosyal Aktivite

Çalışanların stresini azaltmalarına, sosyal ilişkilerini geliştirmelerine, takım ruhunu ve işyerindeki iletişimi güçlendirmeye yönelik belirlenen etkinlikler planlanan takvim doğrultusunda gerçekleştirilmektedir.