Medya & Haber

Basında Dönmez

Dönmez Debriyaj, sensörlü debriyaj üretimine hazırlanıyor!

Türkiye'nin yerli debriyaj üreticisi Dönmez Debriyaj, Ar-Ge merkezlerinde tasarlanan sensörlü debriyaj ile bir ilke imza atmaya hazırlanıyor.

Dünya Gazetesi

Haber Linki: https://www.dunya.com/sektorler/donmez-debriyaj-sensorlu-debriyaj-uretimine-hazirlaniyor-haberi-692158

25-04-2023

EBSO'dan Yatırım Üçüncülüğü Ödülümüzü Aldık!

EGE BÖLGESİ SANAYİ ODASI (EBSO) tarafından düzenlenen “Başarılı Sanayi Kuruluşları Anket Çalışması” kapsamında, tüm zorlu pandemi koşullarına rağmen ülkemiz için verdiğimiz mücadele ve ülke ekonomisine sunduğumuz katkıdan ötürü “Yatırım Üçüncülük” ödülüne layık görüldüğümüz için mutlu ve gururluyuz.

15-12-2022

II.Paylaşım Toplantımızı La Vie Nouvelle’de gerçekleştirdik!

Türkiye’nin ticari araçlar için debriyaj üreten lider markası Dönmez Debriyaj, geleneksel hale getirilen Paylaşım Toplantıları’nın ikincisi, İzmir La Vie Nouvelle’de yapıldı. Genel Müdürümüz, toplantıda tüm çalışanlara ve paydaşlara katkılarından dolayı teşekkür etti.


Haber linki: https://www.yeniasir.com.tr/yasam/2022/07/07/donmez-debriyaj-ii-paylasim-toplantisi-gerceklesti

07-07-2022

ST Endüstri: Dönmez Debriyaj Yeni robot Projesini tamamladı!

“Otomotiv yan sanayi firmalarından Dönmez Debriyaj, üretim kalitesini ve kapasitesini artırmak amacıyla devam ettiği yatırımlarına bir yenisini ekleyerek yeni robotunu üretim hattına entegre etti.”

Haberi detaylı okumak için

https://www.stendustri.com.tr/robot-yatirimlari/donmez-debriyaj-yeni-robot-projesini-tamamladi-h116093.html adresini ziyaret edebilirsiniz. 


30-11-2021

Dönmez Debriyaj dünyanın 5. Türkiye’nin ise en büyük debriyaj markası

Türkiye'nin en büyük dünyanın 5. debriyaj markası olan Dönmez Debriyaj Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, hem istihdam hem de makine parkurunu artırarak zirvede kalmaya devam ediyor. 

Haber Linki:

https://www.yeniasir.com.tr/ekonomi/2021/10/28/donmez-debriyaj-dunyanin-5-turkiyenin-ise-en-buyuk-debriyaj-markasi

22-10-2021